NAJLEPSZA OFERTA – 1400 MATERIAŁÓW DO WYBORU

rzymska biała firankowa

Roleta Rzymska to bardzo modna i wytworna osłona, która została tak skonstruowana by zwijała się w piękne widowiskowe fale. Materiał rolety został zamontowany do mechanizmu (szyny) za pomocą wytrzymałego rzepa, dzięki czemu tkanina daje się odczepić do ewentualnego prania w bardzo prosty sposób. Ciekawy i jednocześnie bardzo spokojny styl rolety rzymskiej znajduje zastosowanie w wszelkiego rodzaju wnętrzach.

Materiały jakie proponujemy Państwu do stworzenia swojej niepowtarzalnej rolety rzymskiej są bardzo różnorodne zarówno kolorystycznie jak i strukturalnie. Wszystkie materiały z naszej kolekcji pochodzą z Włoch lub Francji i są najwyższej jakości.

Roleta obsługiwana jest za pomocą łańcuszka umiejscowionego po wskazanej przez Państwa stronie. Osłona zazwyczaj montowana jest do ściany lub sufitu powyżej wnęki okiennej, tak by zakryć cały jej otwór, możliwy jest również montaż bezpośrednio na skrzydło okienne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 800 materiałów do wyboru. Wedle Państwa życzenia materiały o różnych kolorach możemy ze sobą zszywać tworząc tzw. lampasy lub różnego rodzaju pasy.

ZOBACZ MODELE ROLET RZYMSKICH

Rzymska Standard AR30Styl Angielski AR40Roleta Półkole AR17Austriacka Opera AR32

Styl Wenecki AR23Roleta bez usztywnień AR1Powtórzony półokrąg model AR19

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

WYBIERZ Z POŚRÓD 1400 MATERIAŁÓW

BARDZO PROSTE ODPIĘCIE MATERIAŁU DO PRANIA