Tworzymy z pasją!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą która od wielu lat działa na polskim rynku osłon okiennych, zasłoniliśmy już tysiące okien, tarasów czy też garaży.

Stale poszerzamy swoją ofertę produktów jak i materiałów do nich dostępnych, inwestujemy również w wiedzę oraz doświadczenie naszych pracowników dzięki czemu macie Państwo do czynienia z osobami w pełni kompetentnymi, znającymi się na swoim fachu. 

Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były najwyższej jakości i dzięki temu w zależności od konkretnego produktu zapewniamy od 2 do nawet 8 lat gwarancji. W przypadku jakiejkolwiek awarii zakupionego w naszej firmie produktu zapewniamy bardzo szybką reakcję naszych pracowników i najszybsze z możliwych usunięcie usterki.

Nasi przedstawiciele pracują w wielu miastach południowej polski m.in: Bielsko Biała, Kęty, Żywiec, Oświęcim, Tychy, Katowice, Cieszyn, Ustroń, Pszczyna, Chrzanów oraz oczywiście Kraków.

W razie jakichkolwiek pytań na temat sposobu naszej działalności jak i pytań o poszczególne produkty zapraszamy do kontaktu!

tel. 503 511 142

pomiar : 514 874 922