dz n w kasecie przestrzennej

Roleta Dzień/Noc Suita to osłona obudowana w aluminiową kasetę oraz wyposażona w prowadnice w kształcie litery „U”. Charakteryzuje się zastosowaniem w niej podwójnie prowadzonego materiału, w poziome pasy – naprzemiennie zaciemniające oraz przejrzyste. Dzięki takiej budowie roleta umożliwia całkowicie płynną regulację dopływu światła do pomieszczenia.

Roleta Dzień/Noc Suita to nowoczesny ale i bardzo funkcjonalny sposób zasłonięcia okna. Roleta posiada tą przewagę nad innymi typami osłon okiennych że może ona spełniać rolę firanki oraz zasłony.

Montaż rolety jest całkowicie bezinwazyjny. Jej zaletą jest również możliwość zakrycia jedną roletą drzwi balkonowych na których występuje poprzeczka, jest to możliwe dzięki prowadnicom przestrzennym które działają niezależnie na listwach przy-szybowych.

Kaseta oraz prowadnice rolety polakierowane zostały na kolor biały lub brązowy, natomiast jeśli posiadacie Państwo okna w kolorze drewnopodobnym w/w elementy będą dokładnie w takiej samej okleinie jak okna. Do rolety dostępne są wszystkie materiały z katalogu dzięki czemu w łatwy sposób możecie Państwo stworzyć swoją wymarzoną osłonę dopasowaną do własnych potrzeb i gustu.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

PŁYNNA REGULACJA NASŁONECZNIENIA

BEZINWAZYJNY MONTAŻ

ZOBACZ WSZYSTKIE SYSTEMY ROLET DZIEŃ/NOC